Akčný rok :-)

4. 9. 2010

Nedá mi nespomenúť pre Gumkáčov prvú veľkú skautskú chatovačku na Soblahove. Pre mnohých z nich to bola prvá noc bez rodičov. Zvládli ju, tak ako všetky výzvy, ktoré sme pred nich tento rok predkladali. Veď ani naučiť sa zaviazať ambulančný uzol nie je najľahšie. A po vystúpení na vianočnej besiedke sa stali hviezdami ;-) ...Neskôr tu bol ešte výlet na Ostrý vrch  za sv. Jurajom a drakom. Opekačka na kyselke tiež nemohla chýbať :-). A na záver skvelého skautského roka sme sa odhodlali zobrať Gumkáčov na 5 táborových dní kde si s nami a s rozprávkovými bytosťami zažili dúfam nezabudnuteľné chvíle :-) . Toľko ku krátkemu zhrnutiu našej minuloročnej činnosti.

Dúfam, že si vaše deti odniesli plné vrece zážitkov a teším sa na ďaľší rok, ktorý bude ešte akčnejší ako ten minulý :-).

Romča