Registrácia na rok 2012

14. 1. 2012

Chceli by sme vás požiadať, o uhradenie registračného poplatku 7€. Poplatok sa platí raz ročne, pri registrácii členov  do Slovenského skautingu a je potrebné ho priniesť do 31.1.2012.

Čo z toho má každý člen hradené?

• základné úrazové poistenie na každej skautskej akcii na Slovensku i v zahraničí, ktorá sa koná s vedomím skautského vodcu (všetky informácie o poistke a riešení poistných udalostí Vám radi poskytneme na ústredí - lucia.jakubikova@skauting.sk)
  • 4x ročne časopis určený pre danú vekovú kategóriu (členovia 0 - 11 rokov: Džungľa, členovia 12 - 17 rokov: Skaut, členovia 18+: Médium)
  • zľavy vzťahujúce sa k skautskému preukazu (aktuálny zoznam a podrobnosti nájdete na   http://skauting.sk/skauti/ustredie/zlavy-na-skautsky-preukaz/ )

Deti, ktoré ešte neboli registrované, skautský preukaz dostanú. Ostatné dostanú registračnú nálepku, ktorá patrí na zadnú časť preukazu. Pokiaľ sa vám preukaz stratil, dajte nám vedieť, zoženieme nový.

Ďakujeme!